KİRALAMA KOŞULLARI

EHLİYET VE YAŞ
En az 2 yıllık ehliyete sahip olan 22 yaş ve üzeri olan herkes araç kiralayabilir.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 1 gündür. Saatlik veya yarım günlük kiralamalarda tam gün ücreti alınır.

ÖDEME
Kiranın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında peşin veya kredi kartı olarak tahsil edilir. İade süresini geçen durumlarda 3 saat ve üzerinden tam gün ücreti tahsil edilir.  Ayrıca depozito olarak kredi kartı numaraları sözleşmeye ilave edilir veya boş slip alınır.

FİYATA DAHİL OLANLAR
Uygulanan fiyatlara aracın yağ, bakım, zorunlu trafik sigortası ve muhafiyetli kasko sigortası dahildir. 

TESLİM ALMA VE BIRAKMA
Havalimanları ve Dalaman Merkez teslimlerinde ek ücret alınmaz.  Diğer teslimat noktaları ve tek yön ücretlerini sorunuz. 3 günden az kiralamalarda Havalimanı alış , Dalaman bırakışlarında drop ücreti uygulanır.

KASKO VE SİGORTA
Kiralık arac kasko sigortası kiralama fiyatına dahildir. Fakat sigortanın geçerli olabilmesi için; aracın kira kontratında adı geçen kişilerce alkol ve uyuşturucu madde etkisi altında olmadan, araç kaza yerinden kaldırılmadan kaza tutanaklarının yetkili merciler tarafından veya karşılıklı olarak tutulması zorunludur. Lastik,Cam ve Far (LCF) sigortası fiyata dahil değildir, günlük ekstra 4.00 €  ödeyerek kiracının hasar ödeme sorumluluğu ortadan kalkar. 

TRAFİK CEZALARI 
Trafik yasalarına uyulmadan doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeniyle geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir ve kiracıdan tahsil edilir.
Whatsapp Telefon